همه چیز درباره سیسمونی نوزاد

سیسمونی نوزاد:

سیسمونی نوزاد امروزه جزو اصلی ترین نگرانی های در موقع بدنیا اومدن بچه می باشد.خرید سیسمونی باید طبق اصول باشه تا هم برای شما به صرفه باشه و هم مطابق با روانشناسی کودک باشه.اگر قبلز از خرید سیسمونی نوزاد برای خوودتون یک لیست تهیه کنید،خیلی راحت میتونید به اون چیزی که مد نظرتون هست دست پیدا کنید.من دراین مقاله درباره لیست خرید شما و وسایلی که بیشتر مورد نیاز است صحبت می کنم.اما یک راه خرید بهتر خرید اینترنتی است . اگر مایلید خرید اینترنتی داشته باشید میتونید روی سیسمونی نوزاد در اول مقاله کلید کنید تا به راحتی وارد فروشگاه اینترنتی کالای کودک بشید.

وسایل مورد نیاز سیسمونی نوزاد:

قبل از اینکه فرزند شما وارد این دنیا بشه شما باید چند وسیله ضروری برای او خریداری کنید.وسایلی مثلل پوشک که درابتدا خیلی برای شما لازم خواهد بود.باید برای نوزاد جای خواب مناسبی هم دست و پا کنید تا نوزاد آرامش بیشتر داشته باشد.طراحی اتاق خواب کودک باید جوری باشه که کودک دراون احساس راحتی کنه و برای خواب او مشکلی پیش نیاید.

شما میتونید در خرید لباس برای نوزادتون از دوستان و آشنایان خودتون کمک بگیرید تا در تهیه وسایل به شما راهنمایی بدهند.

در ادامه یک لیست خوبی برای خرید سیسمونی نوزاد برای شما آماده کردم که برای شما توضیح خواهم داد.

چه وسایلی برای تغذیه نوزاد مناسب است؟

وسایلی که شما باید برای تغذیه نوزادتون باید آماده کنید میتونه شامل موارد زیر بشه:

بالشت شیردهی:

سیسمونی نوزاد:بالشت شیردهی رایکو رنگ طوسی

شما ازاین بالشت شیردهی میتونید در هنگام شیر دادن به نوزاد بالشت رو در دور کمر خود و زیر سر کودک قرار بدید تا هم کودک احساس راحتی کند و هم شما.

این بالشت ها در طرحای مختلف وجود دارد و همینطور در سایز های مختلف که شما میتونید سایزی رو انتخاب کنید که در خودرو هم بتونید ازش استفاده کنید.

پیشبند:

پیشبند مانع میشه که آب دهان و استفراغ کودک روی لباس بریزه و لباس کودک کثیف نشه.دررنگ های زیادی وجود داره که شما میتونید تهیه کنید.به دلیل اینکه قیمت زیادی هم نداره میتونید چند نوعی خریداری کنید تا در صورت کثیف شدن در عوض کردن اون مشکلی نداشته باشید.

سیسمونی نوزاد:پیشبند کودک ایکیا

شیشه شیر برای نوزاد:

یکی از مهم ترین عوامل در غذا خوری نوزاد باید بهش توجه کنید همین شیشه شیر است.شاید شما بخواهید فقط شیر نادر به فرزندتون بدین، دراین صورت هم برای نگه داری و ذخیره شیر به شیشه شیر لازم نیاز پیدا خوهید کرد.شما بهتر است بیش از یک شیشه شیر با سر شیشه مناسب داشته باشید تا در تغذیه نوزاد مشکلی نداشته باشید.در خرید شیشه شیر دقت کنید که از مواد شیمیایی نباشد و همینطور برای کودک ضد حساسیت باشد.شیشه شیر برای کودک میتونه نفاخ باشه پس دقت کنید شیشه شیر ضد نفخ تهیه کنید.

سیسمونی نوزاد:شیشه شیر طلقی طرح لوکس سواوینکس(suavinex)

چه وسایلی برای خواب نوزاد مناسب است؟

برای اینکه نوزادی شاد داشته باشید باید به خواب کودکتون اهمیت بدین.چند مورد رو برای شما توضیح خواهم داد:

تخت نوزاد:

سیسمونی نوزاد:تخت بغل مادر آنجل بیبی

سرویس خواب نوزاد انواع مختلفی داره.اما در زمان نوزادی میتونید از تخت کنارمادر استفاده کنید تا بتونید امنیت بیشتری رو برای کودکتون تامین کنید.باید دقت کنید که ظرفیت وزنی تخت باید جوری باشه که با رشد کودک شما و بیشتر شدن جنب وجوش، تخت دچار شکستگی نشود وهزینه اضافی برای شما به همراه نداشته باشد.لازم به ذکر است که از ضربه گیر ها و بالشت های نرم در اطراف نوزاد استفاده نکنید که ممکن است باعث خفگی نوزاد شود.

تشک:

تشک فنری سفت یا یک تشک اسفنجی برای خواب نوزاد مناسب است و تشک‌های نرم خطری بالقوه برای سندرم مرگ ناگهانی نوزاد است. این خطر در مورد بالش‌هایی به نام ضربه‌گیر تخت نوزاد هم صدق می‌کند. مهم است که یادتان بماند از این ضربه‌گیرها و بالش‌های نرم اضافه در اطراف نوزاد استفاده نکنید.

روتختی  و ملحفه:

معمولا بهتر است تا چند دست ملحفه داشته باشید .ازآنجایی که خودتون هم میتونید اقدام به دوخت رو تختی کنید ، مشکلی برای شما بوجود نمی آید.بهتر است که با رشد کودک نظر کودک رو برای انتخاب روتختی در نظر بگیرید.

وسایلی که برای حمام کودک باید تهیه کنید:

وان نوزاد:

انواع مختلفی و در رنگ های متنوعی وجود دارد.اگر دنبال این هستید که هزینه زیادی رو اختصاص ندهید، میتونید نوع ساده از وان نوزاد رو خریداری کنید.دقت داشته باشید که دیواره های ضخیمی داشته باشد و محل تخلیه آب تعبیه شده باشد.همینطور دقت کنید که عاری از هرگونه مواد شیمیایی باشد.

سیسمونی نوزاد:وان نوزاد روتو رنگ صورتی

حوله نوزاد:

نوزاد شما بعد از حمام به راحتی با حوله های کوچک و نرم خشک می شود اما اگر تمایل دارید میتونید حوله کلاهی برای نوزادتون خریدری کنید.درموقع خرید حواستون باشه که جنس حوله از پنبه ضد حساسیت تهیه شده باشه.

سیسمونی نوزاد:حوله کلاهی مادرکر

چه وسایلی برای گردش و سفر کودک باید تهیه کنیم؟

وسایل های زیادی برای خرید وجود داره که من براتون به طور مختصر اما مفید توضیح میدم.

کالسکه نوزاد:

انواع زیادی کالسکه نوزاد ساخته شده در برند های متنوع و طرح های مختلف.یک کالسکه خوب باید امنیت کودک رو به خوبی با کمربند ۵نقطه ای تامین کنه.همینطور به جز اون گارد محافظ جدا شونده هم داشته باشه.چرخ ها باید روان باشند تا در موانع به مشکل برخورد نکنید و سیستم ترمز هم داشته باشد.با رعایت همین چند مورد میتونید یک کالسکه خوبی رو خریداری کنید.در خرید کالسکه باید به کیفیت و برند اون هم توجه داشته باشید.برند های چیکو ، آدامکس ، پیرگاردین ، سایبکس ، داکس ب ب، مکسی کوزی ، چلینو و نونا میتونه برای خرید مناسب باشه.

کریر:

کریر هم در انواع گوناگونی تعبیه شده است و معمولا همون برند های کالسکه هم برای خرید کریر مناسبه.اما نکته ای که باید دقت کنید اینکه باید به ظرفیت حجمی کریر دقت کنید تا با رشد نوزاد بازهم بتونید از کریر استفاده ببرید .معمولا از کریر ها میتونید از زمان نوزادی تا ۴سالگی و یا ۵سالگی استفاده کنید.این بستگی به کریر شما خواهد داشت.

ساک لوازم:

همیشه برای حمل وسایل نوزاد شما یاز به یک ساک لوازم خواهید داشت.ساک لوازم به شما کمک میکنه تا وسایل مورد نظر کودکتون رو به راحتی حمل کنید.دقن ککنید که قسمت های داخلی ساک تقسیم بندی شده باشند.همینطور قابلیت اینرو داشته باشه که به صورت کوله هم درباید.همینطور دارای تشک تعویض ، کیف عایق دما و کیف بهداشت هم باشه.باهمین چند نکته بهترین خرید رو خواهید داشت.سیسمونی نوزاد:ساک لوازمm&y

جمع بندی:

دوستان عزیز شما با رعایت همین نکات میتونید خرید خوبی رو برای سیسمونی نوزاد تجربه کنید.این نکان درعین سادگی بسیار کاربردی خواهند بود.

امیدوارم لذت برده باشید.

بدون برچسب

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

بالا